گلشهر بار کرج در 45متری گلشهر کرج باربری اسباب اثاثکشی منازل با مجوز از اتحادیه ترابری

خدمات

Hits: 72

موارد مهم درخصوص تعیین نرخ باربری و حمل ونقل گلشهربار کرج
زمان

قیمت های مشخص شده برای مدت زمان 3 ساعت داخل شهر تعیین شده و رابطه مستقیم با هزینه دارد. باتوجه به صرف زمان بیشتر، قیمت خدمت نیز بیشتر خواهد شد. ( لذا درصورت اعتماد به مشاورین دفتر حمل و نقل گلشهربار، به صرفه ترین و مناسب ترین راهکارها به شما کارفرما گرامی پیشنهاد خواهد شد. )

سایت اطلاعات مسیر راه های کشور

اطلاعات مسیر راه های کشور

نرخ حمل و نقل داخل و بین شهری کالا، وسیله خانه و …. علاوه بر مورد زمان به مسافت طی شده توسط کارگر و وسیله نقلیه نیز بستگی دارد. مسیرهای طولانی و همچنین ناهموار باعث هزینه بیشتر توسط کارفرما می شود.

ماشین

مشاوران دفتر گلشهربار ضمن بازدید و بررسی کالا، وسیله خانه و سایر موارد مربوط به بار نوع و تعداد ماشین های مورد نیاز را اعلام نموده و درصورت توافق با کارفرما جهت صرفه جویی در هزینه ها ارائه خدمت می نمایند.

کارگر

کارگرهای دفتر حمل و نقل گلشهربار مجرب بوده و دارای تعرفه پایه برای شروع کار هستند؛ لازم به ذکر است که تعداد کارگرها و همچنین نرخ دستمزد آنها علاوه بر مبلغ پایه گفته شده براساس تعداد طبقات ساختمان ها، میزان مسافت طی شده توسط کارگر با حمل بار، زمان صرف شده، چیدن بار بدون آسیب و همینطور نوع بار در تعیین دستمزد آنها موثر و قابل محاسبه است که از قبل توسط مشاوران به اطلاع کارفرما خواهد رسید.

توجه :

دفتر حمل و نقل گلشهربار با مجوز رسمی از مراجع ذیربط بوده، لذا تمامی خدمات ارائه شده به کارفرماها شامل بیمه، بارنامه و قرارداد می باشد.

همچنین برای مشاهده جزئیات هزینه ها از مبدا کرج به سایر شهرستان ها استان های کشور می توانید با انتخاب استان مورد نظر لیست قیمت های مصوب سال 1397 را مشاهده نمائید.